Philips Sonicare For Kids HX6321/04

Kód: DS42076887
1 299 Kč
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
22.1.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čištění zubů bývá pro děti otravnou povinností. Sonický zubní kartáček Phillips Sonicare For Kids HX6321/04 umí tuto nudnou činnost proměnit v zábavu. Vestavěná technologie Bluetooth umožňuje využít interaktivní aplikaci Philips Sonicare For Kids, která hravou formou naučí děti, jak správně pečovat o své zuby. Děti si díky vyměnitelným nálepkám mohou přizpůsobit vzhled kartáčku, což dělá čištění zubů zábavnějším. Aplikace Philips Sonicare For Kids pomáhá i rodičům. Umožňuje jim sledovat dobu i důkladnost čistění zubů jejich potomků.

 

Kartáček disponuje sonickou technologií, díky níž svými dynamickými pohyby vhání během čištění tekutinu mezi zuby. Jedná se o skutečně velký výkon, kartáček za pouhou vteřinu vykoná více než 500 pohybů. Unikátní sonická technologie propůjčuje zubnímu kartáčku schopnost šetrně a současně efektivně čistit i prostory mezi zuby a podél dásní. Kartáček nabídne dva režimy čištění zubů, méně intenzivní pro mladší děti a více intenzivní pro starší děti.

 

Součástí výbavy sonického zubního kartáčku je časovač aplikace Quadpacer čištění v reálném čase. Neomylně pozná začátek, přerušení i ukončení čištění a vše zaznamená do své integrované paměti. Společnost Philips myslela i na pohodlí a dala svému kartáčku do vínku ergonomický design, který umožňuje pohodlné čištění zubů. Ať už samostatné nebo s pomocí rodičů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: